Wytwórca przyczep legnica

Motor

Mój mąż zaplanował zakupić motor, o którym śnił od dawna. Odnalazł na stronach sklepów internetowych dwukołowca z jego snów. Niestety, wariant, który go ciekawił nie był nawet w promieniu stu kilometrów od miejsca naszego zamieszkania. Co więcej, nie był to działający okaz, o czym zdobywca mojego serca doskonale wiedział. Tymczasem cena była okazyjna i powiedział uroczo, że musi go mieć. Franek (tak ma na imię mój małżonek) jest mechanikiem i w te pędy usprawnia wszystko sam. Nadwyrężony motor nie stanowi dla niego jakiegokolwiek trudności.
Zdecydowaliśmy umówić się z gościem, który pomógłby nam zrealizować fantazję męża. Fabrykant przyczep okazał się być niesłychanie przyjemnym starszym panem, z łobuzerskim uśmieszkiem (bardzo lubię to w facetach). W mgnieniu oka zakupiliśmy przyczepę i powróciliśmy do domu.
Następnego dnia, wymarzony motor Franka stał już w garażu, a on dłubał przy nim z uciechą. Takiego szczęśliwego męża kocham najbardziej, a wszystko to za sprawą fabrykanta przyczep, który dał nam zniżkę!


sitemap